Detajet e Prones

TEK MYSLYM SHYRI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Myslym Shyri, Tirana, Albania

ID: Billion2774
Për Qira 500 €

Ne zonen me te preferuar per te banuar, ne Myslym Shyr, jepet apartamenti 2+1 me qira, me siperfaqe 75m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka akses prane rruges kryesore.Zona ne te cilen ndohet apartamenti te ofron te gjitha facalitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Organizohet nga nje korridor shperndares, salloni se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Cdo dhome ka kondicioner.Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar.Ka orientim optimal gje qe e favorizon kete apartament te jete gjate gjithe kohes i ndricuar nga dielli. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

KLEJVI LALAJ