Detajet e Prones

TEK AMBASADA AMERIKANE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Ambasada Amerikane, Tirana, Albania

ID: Billion2761
Për Shitje 90,000 €

Shitet apartamenti i ndodhur prane Ambasades Amerikane,te shkolla Osman Myderizi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe ndodhet ne nje pallat ekzistues. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te dhe ka nje planimetri dhe kubature te rregullt me orientim te favorshem gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e kerkuar qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme