Detajet e Prones

TEK ISH STACIONI I TRENIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Ish Stacioni Trenit, Tirana, Albania

ID: Billion2760
Për Qira 500 €

Tek Stacioni i Trenit jepet me qera apartament 2+1.E vendosur në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti ka nje siperfaqe 90 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhinen e perbashket, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon .Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte totalisht i investuar.Ka nje pozicion mjaft te favorshme qe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore dhe ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355692033500.

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme