Detajet e Prones

TEK RRUGA 5 MAJ APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Rruga 5 Maj, Tirana, Albania

ID: Billion2758
Për Shitje 115,000 €

Ofrojme apartament 2+1 per shitje te Rruga 5 Maj.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe 8.05 m2 verande. Ndodhet ne katin e 10-te, pjese e nje kompleksi te ri qe po ndertohet. Apartamenti organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne kuzhinen se bashku me sallonin me dalje ne ballkon,ne dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe tualet kryesor.Ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal.Kompleksi ka një arkitekturë bashkëkohore dhe teknologji ndërtimi të standarteve të larta si fasadë e ventiluar, dritare termike, izolim akustik. Apartamenti shitet me cmim kleringu.Kompleksi eshte ne faze perfundimtare. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500!

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA

Prona të ngjashme