Detajet e Prones

TEK RRUGA E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Rruga e Kosovareve, Tirana, Albania

ID: Billion2757
Për Qira 1,500 €

Tek Rruga e Kosovareve, jepet apartament 2+1+2 me qira. Nje nga zonat me te preferuara per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron por edhe afersise me Liqenin Artificial, ne nje nga pallatet me te reja ofrojme apartament modern te sapomobiluar dhe te banuar me pare ofrohet apartament me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin kryesor, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe ballkon. Arredimi eshte bere me arkitekt sic duket ne foto. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi, internet te perfshire dhe pastrimin e perfshire 4 here ne jave. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

AURORA ZYRE

Prona të ngjashme