Detajet e Prones

NE ASTIR APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2756
Për Shitje 72,000 €

Ne Astir, ofrojme apartament 1+1 per shitje. Astiri është një nga zonat e cila se fundmi eshte kthyer ne me te preferuarat për të jetuar. Një zonë e cila ka nje rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje ka siperfaqe 68.94 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallonin kryesor se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualetin dhe ballkonin. Apartamenti eshte ideal per banim si dhe investim. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Objekti eshte ne faze ndertimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500!

Detajet e Agjentit

GRETA BODURI

Prona të ngjashme