Detajet e Prones

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! KOPSHTI ZOOLOGJIK, Tirana, Albania

ID: Billion2755
Për Shitje 177,000 €

Tek Kopshti Zoologjik, ju ofrojme per shitje apartament te tipologjise 2+1+2. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuarat per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu ajer te paster, qetesi, pamje te mrekullueshme te kopeshtit zoologjik, etj. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor dhe punime me cilesi te larte. Tipologjia e apartamentit eshte 2+1+2 dhe organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen; 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti ka planimetri shume te rregullt cka i ben te gjitha hapesirat te shfrytezueshme dhe orientim perfekt me pamje te lire drejt kopshtit zoologjik qe ofron nje pamje te mrekullueshme dhe drite natyrale gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

GRETA BODURI

Prona të ngjashme