Detajet e Prones

TEK PAZARI I RI, AMBIENT PER ZYRA PER QERA! pazari i ri, Tirane, Tirana, Albania

ID: Billion2753
Për Qira 500 €

Jepet me qera ambient zyrash tek Pazari i Ri nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjekesore, shendetesore dhe tregtare. Vetem 10 minuta ne kembe nga Qendra, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit. Objekti ku ndodhet ambienti ofron cilesi te mire ndertimi dhe fasade xhami. Ambienti ka nje siperfaqe 58m2 dhe eshte i organizuat ne nje korridor, 1 ambient i madh zyre dhe nje tualet. Ambienti eshtei mobiluar ne trajte zyre por lehtesisht mund te transformohet! Ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri. Ambienti mund te perdoret per zyra te ndyshme si zyra inxhinierike arkitekture apo zyra ligjore si edhe lehtesisht e transformueshme ne objekt estetike. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

GRETA BODURI

Prona të ngjashme