Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT, APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion2751
Për Shitje 255,000 €

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 3+1+2. Zona eshte padyshim me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron dhe aksesit te menjehershem me zonat dhe rruget kryesore e kryeqytetit. Apartamenti ka siperfaqe totale 142m2, ndodhet ne katin e peste te nje pallati me administrim shume te mire dhe me ashensor. Eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, ne sallonin kryesor se bashku me kuzhinen te cilet kane edhe dalje ne ballkon; tre dhomat e gjumit ku ajo matrimoniale ka tualet dhe akses ne ballkon; tualeti kryesor; nje ballkon tjeter dhe nje depo. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizie ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme