Detajet e Prones

TEK SHKOLLA E KUQE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Shkolla e Kuqe, Tirana, Albania

ID: Billion2749
Për Shitje 157,000 €

Tek Shkolla e Kuqe apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 96.8 m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe nje kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe mundeson te gjitha fasilitetet per nje jetes sa me komode. Pallati eshte ne faze karabinaje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Detajet e Agjentit

GRETA BODURI

Prona të ngjashme