Detajet e Prones

NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion218
Per Qira 285 €
Dhene me qira

Jepet me qera super apartament i tipologjisë 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet në katin e 7 te një pallat të ri te mireadministuar i cili eshte i pajisur me ashensor. Organizohet ne nje sallon bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar, i cili eshte i nje cilesie te larte. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION