Detajet e Prones

Shitet ambient biznesi ne Fier , Fier, Albania

ID: Billion204
Per Shitje 1 €

Ne nje nga zonat me elitare te Fierit shitet ambient biznesi i kompletuar buze rruge kryesore. Hapesira e brendshme eshte 104 m2 + mundesi hapsire e shrytezueshme 50 m2 .Organizohet ne nje ambient te brendshem open space , nje ambient ku eshte vendosur banaku, dhe 1 tualet. Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin:0692033500. Cmimi eshte i diskutueshem!

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330