Detajet e Prones

Shitet apartament ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion203
Per Shitje 40,000 €
Shitur

Shitet super apartament 1+1 ne fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar 5 katesh. Apartamenti ka hapesira te bollshme ne nje siperfaqe 63 m2 dhe organizohet ne nje sallon bashke me ambjentin e ngrenies,1dhome gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon. Ka orientim verilindje dhe ndodhet ne nje zone qe te ofron qetesi dhe ajer te paster. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315