Detajet e Prones

Shitet super apartament ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion202
Per Shitje 44,000 €

Shitet super apartament 1+1 ne fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar 5 katesh. Apartamenti ka hapesira te bollshme ne nje siperfaqe 84m2 dhe organizohet ne nje sallon bashke me ambjentin e ngrenies,1dhome gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto dhe ndodhet ne nje zone qe te ofron qetesi dhe ajer te paster. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330