Detajet e Prones

Shitet penthouse 4+1+3 + verande ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion201
Per Shitje 250,000 €

Ne Fresk shitet super penthouse 4+1+3 me siperfaqe 300 m2. Penthouse eshte ne katin e fundit te nje pallati te ri 5 katesh te mireadministruar, shkalle me shume ndricim. Penthouse eshte organizuar ne: 1 salloni me hapesire te bollshme ku eshte bashke me ambjentin e ndenjes dhe gatimit, 3 dhoma gjumi, 3 tualete , dhe verande rrethues me pamje fantastike dhe relaksuese. Punimet jane nga me cilesoret ne nje kompleks te vitit 2020. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat pasi ofron ajrin e paster, qetesine dhe te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode. Për një vizitë në këtë pronë kontakto tani në numrin e telefonit 0692033500!

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315