Detajet e Prones

Shitet apartament tek Oxhaku , Tirana, Albania

ID: Billion199
Per Shitje 83,000 €

Shitet apartament i tipologjisë 2+1 tek Oxhaku. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet në katin e 3 te një pallati te ri te sapo perfunduar,te mireadministruar me mundesi parkimi te jashtme dhe te brendshem(me pagese mujore). Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje koridor. Apartamenti eshte i banuar shume pak dhe eshte i mobiluar me paisje teper cilesore. Ka sistem te brendeshem ngrohje dhe ftohje me ane te kondicionereve. Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330