Detajet e Prones

OKAZION!!Shitet apartament 2+1+2 ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion198
Per Shitje 43,000 €

Shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 103 m2, me vendodhje perfekte . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj, per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri, dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies me dalje ne ballkon ,2 dhoma gjumi me kubature te rregullt dhe dy tualete . Ka nje orientim Veri-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites.Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim okazion me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315