Detajet e Prones

Jepet me qira apartament te Nobis , Tirana, Albania

ID: Billion197
Per Qira 1,200 €

Jepet me qera super apartament luksoz i tipologjisë 2+1+2 tek Liqeni Artificial. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m2 dhe ndodhet në katin e 6 te një pallat të ri me ashensor, vije e pare nga rruga kryesore. Organizimi i brendshëm i apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallonit të madh , kuzhinë te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje ballkon me pamje totalisht nga liqeni ,si dhe garazh. Cdo gje eshte e sapoinvestuar duke filluar nga mobilimi cilesor,izolim termik dhe jepet me qera totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto . Apartamenti ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330