Detajet e Prones

Jepet me qira ambient komercial te Petro Nini , Tirana, Albania

ID: Billion196
Per Qira 550 €

Jepet me qera ambient komercial te Petronini me siperfaqe totale 70 m2. Njesia eshte e pozicionuar në katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne dy dhoma dhe 1 tualet. Punimet jane nga me cilesoret dhe jepet me qera ne gjendjen sic paraqitet ne foto. Njësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335