Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1+2 prane Kontaktit , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 101.37
 • 2
 • 2
 • Harta
 • 36
ID: Billion195
Per Shitje 96,500 €

Shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe 101.37 m2, me vendodhje perfekte buze rruge. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te vitit 2020 dhe ka punime mjaft cilesore , duke filluar nga vetrata me dopio xham termik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi dhe eshte i organizuar ne nje sallon me dalje ne ballkon, ka 2 dhoma gjumi , si dhe 2 tualete.Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim dhe ka nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Fakti qe shitet i pamobiluar i jep mundesine cdo personi ta ideoje sipas shijeve personale. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete si dhe te ofron gjithe facililitete e nevojshme. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
 • 700 m2
 • 6
 • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
 • 180 m2
 • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
 • 250 m2
 • ID: Billion330