Detajet e Prones

TEK KOPESHTI BOTANIK, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Kopshti Botanik, Tirana, Albania

ID: Billion2624
Për Shitje 250,000 €

Tek Kopshti Botanik nje nga zonat me te preferuara per banim per shkak te qetesise; ajrit te paster dhe pamjes se lire, ofrojme apartament 2+1+2 per shitje. Nje zone e qete shume prane Liqenit te Tiranes dhe shume prane autostrades qe mundeson akses te shpejte me nje nga portat hyrese dhe dalese te Tiranes. Ndodhet ne kete zone ne nje pallat ndertim i viteve te fundit dhe teper cilesor. Apartamenti ka siperfaqe totale 116m2 dhe eshte e organizuar ne sallonin kryesor; kuzhine te vecuar; dy dhomat e gjumit; 2 tualete dhe dy ballkone. Planimetria dhe orientimi i apartamentit jane perfekte cka e bejne te jete investimi i duhur per nje jetese komode. Disponon edhe nje post parkimi. Shitet e mobiluar si ne foto, qe eshte nje investim dhe vlere e shtuar e apartamentit dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite nga afer per te krijuar impakt te plote na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme