Detajet e Prones

OKAZION! Shitet apartament ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion190
Per Shitje 55,000 €

Ne Fresk ,ne nje nga Komplekset me te mira te zones,ndertim i vitit 2020 shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 111 m2 . Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti eshte 111m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesir te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon. Ka 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon me hapesire te bollshme. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete ne ajer te paster dhe larg zhurmave. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335