Detajet e Prones

Jepet me qira apartament te rruga e Kavajes , Tirana, Albania

ID: Billion189
Per Qira 500 €

Jepet me qera super apartament i tipologjisë 2+1+2+verande te Rruga e Kavajes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 +20 m2 verande dhe ndodhet në katin e 3 te një pallat 9 katesh të ri me 2 ashensore dhe te mireadministruar. Organizimi i brendshëm i apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon të madh, 2 dhoma gjumi me parket, 2 tualete , dhe veranda ne te cilen ka dalje salloni dhe nje nga dhomat e gjumit . Cdo gje eshte e sapoinvestuar, me mobilim cilesor dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe jepet me qera totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto . Apartamenti ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330