Detajet e Prones

OKAZION!! Shitet apartament 3+1+2 te 21 dhjetori , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 170.8
 • 3
 • 2
 • Harta
 • 46
ID: Billion188
Per Shitje 145,000 €

Te 21 dhjetori shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 170.8 m2, nga te cilat 141.3 m2 eshte siperfaqe neto dhe 11.6 m2 verande.Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 3-te te nji e pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete. Ka nje orientim Veri-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335