Detajet e Prones

VILE PER QIRA NE MJULL-BATHORE , Tirana, Albania

ID: Billion186
Per Qira 5,000 €

Vile me qira afer TEG-ut, te Mjull-Bathore. Ka nje siperfaqe prej 2250m2 truall dhe 500m2 ndertim. Vila eshte e organizuar ne 3 kate. Eshte me pishinë, me xhakuzi dhe gur të mbuluar me dru tik, sistem ngrohjeje. Eshte me oxhak, ka ndricim natyral pergjate gjithe dites, ka sauna, jacuzzi dhe eshte i shtruar ne pllake. Veranda e katit te trete te jep mundesine e shijimit te pamjes qe te ofron zona perreth. Eshte me sistem sigurie dhe zeri. Ndodhet ne nje zone larg zhurmave te qytetit dhe te ofron qetesine e nevojshme. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ambienti ofron mundesi parkimi deri ne 25 makina. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315