Detajet e Prones

SUPER VILE PER SHITJE NE MJULL-BATHORE , Tirana, Albania

ID: Billion185
Per Shitje 2,200,000 €

Shitet vile afer TEG-ut, te Mjull-Bathore. Ka nje siperfaqe prej 2250m2 truall dhe 500m2 ndertim. Vila eshte e organizuar ne 3 kate. Eshte me pishinë, me xhakuzi dhe gur të mbuluar me dru tik, sistem ngrohjeje. Eshte me oxhak, ka ndricim natyral pergjate gjithe dites, ka sauna, jacuzzi dhe eshte i shtruar ne pllake. Veranda e katit te trete te jep mundesine e shijimit te pamjes qe te ofron zona perreth. Eshte me sistem sigurie dhe zeri. Ndodhet ne nje zone larg zhurmave te qytetit dhe te ofron qetesine e nevojshme. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ambienti ofron mundesi parkimi deri ne 25 makina. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335