Detajet e Prones

AMBIENT BIZNESI PER SHITJE TE PETRO NINI , Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 179
 • 0
 • 2
 • Harta
 • 23
ID: Billion184
Per Shitje 590,040 €

Shitet ambjent biznesi te Petro Nini, afer Kripe dhe Piper. Ka nje siperfaqe prej 178.8m2. Eshte i organizuar ne salle te madhe dhe eshte me 2 tualete. Ambjenti eshte i ndricuar dhe eshte buze rruge. Ka sistem ngrohje dhe aspirim dhe eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ambjenti eshte me fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
 • 72 m2
 • 1
 • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
 • 4500 m2
 • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
 • 1200 m2
 • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
 • 3200 m2
 • ID: Billion315