Detajet e Prones

PENTHOUSE ME QIRA TE KOPESHTI BOTANIK , Tirana, Albania

ID: Billion183
Per Qira 1,680 €

Penthouse me qira. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 165m2 dhe veranda e gjelberuar 95m2. Nje nga vecantite e prones eshte se ka lartesi 5m dhe eshte e organizuar edhe si duplex. Eshte i organizuar ne 3 dhoma dhe 1 tualet. I gjithe mobilimi eshte Handmade, elektroshtepiaket e markave me prestigjoze, parket druri, dritare druri me izolin termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje Chiller etj. Gjithashtu disponon edhe oxhak i rrethuar nga 3 anet me xham, jacuzzi, garderobe te vecuar etj. Veranda eshte e rrethuar nga peme dhe lule te ndryshme, ka dush te jashtem, lidhje me TV etj. Duke qene se eshte kati i fundit, eshte bere termoizolim ekstra i tarraces edhe ka panele diellore te dedikuar. Penthouse ka ashensor te dedikuar i cili shkon deri ne katin -1 ku ndodhen edhe dy garazhe te mbyllur te cilet jane te perfshire ne cmim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315