Detajet e Prones

PENTHOUSE ME QIRA TE MYSLYM SHYRI , Tirana, Albania

ID: Billion181
Per Qira 900 €

Penthouse modern me qira! Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme140m2. Nje nga vecantite e prones eshte se eshte i organizuar edhe si duplex. Eshte i organizuar ne 2 dhoma dhe 1 tualet. I gjithe mobilimi eshte handmade, elektroshtepiaket e markave me prestigjoze, parket druri, dritare druri me izolin termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje Chiller etj. Gjithashtu disponon edhe oxhak, jacuzzi, etj. Penthouse ka ashensor te dedikuar.. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330