NE ASTIR, AMBIENT BIZNESI 80M2+60 M2 VERANDE, ME QIRA! Astir, Tirana, Albania

  • Bar / Restaurant
  • 80
  • 0
  • 2
  • Harta
  • 806
ID: Billion2539
Për Qira 1,200 €

Jepet me qira, Ambient 80 m2 bashke me te gjitha paisjet e biznesit , i cili ka funksionuar si si piceri, fast food,zgare ne Astir. Ambienti ka siperfaqe 80m2. Ndodhet ne katin zero ne nje nga zonat me te populluara tek Vila L, nje kompleks i mireadministruar . Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit. Ambienti eshte i investuar dhe i kompletuar plotesisht me te gjitha paisjet e bisnesit dhe me oxhak funksional
Organizohet ne nje ambient open space, pjesa e banakut, depo dhe dy tualete. Pjesa e verandes eshte pjese e lokalit dhe eshte totalisht e shfrytezueshme. Ideale per cdo biznes, fastfood, piceri dhe zgare.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!