Detajet e Prones

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 TE BULEVARDI I RI , Tirana, Albania

ID: Billion177
Per Shitje 140,000 €

Shitet apartament 2+1+2 te Bulevardi i Ri, ne hyrje te Bulevardit te Ri. Ka nje siperfaqe prej 119.2m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri , me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe eshte me ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka sistem ngrohje me kondicioner. Eshte i shtruar me parket laminat, eshte i ndricuar dhe eshte me kontrate premtimi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315