Detajet e Prones

APARTAMENT PER SHITJE 1+1 TE RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania

ID: Billion174
Per Shitje 55,000 €

Shitet apartament 1+1 te Rruga Kongresi i Manastirit, afer Spitalit te Pediatrise. Ka nje siperfaqe prej 50m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Apartamenti shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330