Detajet e Prones

APARTAMENT PER SHITJE 1+1 TE PROFARMA , Tirana, Albania

ID: Billion173
Per Shitje 52,000 €

Shitet apartament 1+1 te Profarma, perballe Neptunit. Ka nje siperfaqe prej 50m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Apartamenti shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315