Detajet e Prones

NE YZBERISHT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion2492
Për Shitje 64,000 €

Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne Yzberisht.Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 73.5m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor hyres, i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, ne nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ka planimeri te rregullt dhe orientim optimal! Apartamenti eshte ne ndertim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme