Detajet e Prones

TEK MYSLYM SHYRI, AMBIENT ME QERA PER ZYRE! Myslym Shyri, Tirana, Albania

ID: Billion2479
Për Qira 700 €

Tek Myslym Shyri, nje nga pallatet me te mira ne zone, prane rruges kryesore dhe Gjykates se Larte, ofrojme apartament 2+1 me qera per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e peste te pallatit dhe ka siperfaqe totale 90m2. Pallati eshte teper cilesor, me fasade te ventiluar, sistem kunder zjarrit, 2 ashensore dhe ambienti eshte i investuar me parket dhe sistem kondicionimi ne cdo dhome. Organizimi i apartamentit eshte ne nje korridor, tre ambiente pune dhe dy tualete. Per me shume informacione kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme