Detajet e Prones

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Fiori Di Bosco, Tirana, Albania

ID: Billion2478
Për Qira 460 €

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Don Bosko, ofrojme apartament 2+1+2 me qira. Me nje vendodhje ne nje zone elitare, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregtare, eshte nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar si dhe per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Apartamenti te cilin e ofrojme per qira ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor .Ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon, se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka orientim jug-lindje gje qe e ben te ndricuar nga dielli ne pjesen me te madhe te dites . Apartamenti eshte i investuar me mobilim komod me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

KLEJVI LALAJ

Prona të ngjashme