Detajet e Prones

NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion2477
Për Qira 320 €
Dhene me qira

Ofrojme apartament 2+1+2 per qira ne Yzberisht, prane Nela 3 .Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit.Apartamenti te cilin ofrojme per qira ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje,me hapsire te bollshme dhe dalje ne ballkon, se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit si dhe ne dy tualetet.Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal.Eshte i mobiluar ne menyre komode. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA

Prona të ngjashme