Detajet e Prones

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Liqeni I Thate, Tirana, Albania

ID: Billion2476
Për Qira 350 €

Tek Liqeni Thate ju ofrojmë me qira një apartament me tipologji 2+1 me sipërfaqe 90 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e perbashket sallon dhe kuzhine, ne 2 dhoma gjumi, tualet me dritare. Apartamenti ofrohet i mobiluar. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 7 katesh,te pajisur me ashensor. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Per te rezervuar nje vizite ne prone ose per te marre me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme