Detajet e Prones

ASTIR, SUPER APARTAMENT 85M2 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2473
Për Shitje 80,000 €

Unaza e Re eshte nje nga zonat qe kohet e fundit eshte kthyer nga me te kerkuarat per banim per shkak te investimeve te reja qe po kryhen, sistemimit te infrastruktures se zones dhe aksesit te menjehershem me rruget kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, me ashensor, me siperfaqe totale 85m2. Ofrohet e mobiluar si ne foto. Aktualisht eshte e dhene me qera, cfare e ben nje mundesi shume te mire investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION

Prona të ngjashme