Detajet e Prones

NE ASTIR, SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2471
Për Shitje 185,000 €

Ne Astir super apartament 3+1+2 i investuar ne shitje. Zona eshte nje nga me te kerkuarat per momentin per shkak te te gjitha fasiliteteve dhe komoditetit qe ofron per jetese. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones. Ndoshet ne katin e shtate, jo i fundit, dhe ndertesa eshte e mireadministruar dhe me ashensor. Ka siperfaqe totale 185 m2 dhe eshte e organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar, tre dhomat e gjumit, 2 tualete (njeri pjese e dhomes matrimoniale) dhe secili ambient ka dalje ne ballkon cka e ben akoma me komod banimin. Apartamenti eshte i investuar dhe me parket. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION

Prona të ngjashme