Detajet e Prones

APARTAMENT PER SHITJE TE KOMPLESI LURA 2 , Tirana, Albania

ID: Billion169
Per Shitje 67,710 €

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Lura 2 te Gjiri i Lalzit. Ka nje siperfaqe prej 90.28m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Shitet bosh dhe eshte ne ndertim. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315