Detajet e Prones

TEK GJYKATA E RRETHIT, AMBIENT ME QERA PER ZYRE! Gjykata e Rrethit, Tirana, Albania

ID: Billion2470
Për Qira 500 €

Tek Gjykata e Rrethit, ofrojme super ambient me qera per zyre. Zona eshte padyshim nga me te kerkuarat per zyra per shkak te perqendrimit te nje sere institucionesh dhe aktivitetesh private. Ambienti eshte ne katin zero, perballe gjykates dhe ka siperfaqe totale 34m2. Eshte i investuar dhe me fasade xhami te konsiderueshme. Eshte shume i pershtatshem per zyre avokatie, noterie, finance, kancelari, etj. Cmimi 500 euro neto. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme