Detajet e Prones

TEK SIMA COM, SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2469
Për Shitje 130,000 €

Në zonën e Astirit, shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale 108 m2 në një ndër Komplekset më të reja në Tiranë, tek Sima Com. Apartamenti ka një planimetri mjaft të rregullt dhe materiale shumë cilësore në ndërtim, me tull termike, sistem incaso etj. Ka një mirë organizim të hapsirës në një sallon ndenje së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi dhe tualetin, ballkone të aksesueshëm nga salloni së bashku me dhomat e gjumit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte me ashensor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION

Prona të ngjashme