Detajet e Prones

Okazion!!Shitet apartament ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion168
- 45,000 €
Shitur

Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne zonen e freskut ,te rruga e Thesarit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 90 m2, dhe organizohet ne nje sallon te madh, nje dhome gjumi dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i super investuar, me mobilim teper cilesor. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe te miredaministruar ne nje zone qe te ofron qetesi dhe ajer te paster. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330