Detajet e Prones

ASTIR SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2466
Për Qira 500 €

Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar. Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugor,prane rruges Teodor Keko qe eshte aks lidhes i Unazes se Madhe te Tiranes. Ne kete zone ofrojme apartament 2+1 +ballkon per qira . Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor, .Apartamenti eshte 100m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon,kuzhine ,dy dhoma gjumi, tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode dhe me nje arredim modern. Apartamenti ka orientim dhe ndricim optimal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BILLION TEAM

Prona të ngjashme