Detajet e Prones

APARTAMENT PER SHITJE TE KOMPLESI LURA 2 , Tirana, Albania

ID: Billion167
Per Shitje 73,755 €

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Lura 2 te Gjiri i Lalzit. Ka nje siperfaqe prej 98.34m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Shitet bosh dhe eshte ne ndertim. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330