Detajet e Prones

APARTAMENT PER SHITJE TE 5 MAJI , Tirana, Albania

ID: Billion165
Per Shitje 79,760 €

Shitet apartament 2+1 te Rruga 5 Maj. Ka nje siperfaqe prej 99.7m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Shitet bosh dhe eshte me parking. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315