Detajet e Prones

Jepet me qira apartament 2+1 te Rruga Frosina Plaku , Tirana, Albania

ID: Billion163
Per Qira 450 €

Jepet me qera super apartament i tipologjisë 2+1 te 21 dhjetori. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe ndodhet në katin e 1 banimi te një pallati të ri me 2 ashensore dhe te mireadministruar. Organizimi i brendshëm i apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon të madh, 2 dhoma gjumi me parket,1 tualet , dhe ballkon . Cdo gje eshte e sapoinvestuar, me mobilim cilesor dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe jepet me qera totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto . Apartamenti ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500. Cmimi eshte i negociueshem!!!

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330