Detajet e Prones

AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE VORE , Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 324
 • 0
 • 0
 • Harta
 • 28
ID: Billion162
Per Qira 2,200 €

Jepet ambjent biznesi me qira ne Vore, Rruga e Picarit. Ka nje siperfaqe prej 324m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe. Jepet bosh dhe eshte me fasade xhami. Ndodhet buze rruge dhe eshte i investuar. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitet te ndryshme biznesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
 • 72 m2
 • 1
 • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
 • 4500 m2
 • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
 • 1200 m2
 • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
 • 3200 m2
 • ID: Billion315