Detajet e Prones

Shitet apartament ne Myslym Shyr , Tirana, Albania

ID: Billion161
Per Shitje 85,000 €

Shitet apartament 2+1 buze rruge te Myslym Shyri.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, ka 2 dhoma gjumi, sallon ,1 tualet si dhe nje verande te bollshme. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe 11 m2 verande ,eshte i rinovuar dhe restauruar plotesisht. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330